Tarih

11 - 26 Şubat

Lokasyon

Doğuş Üniversitesi Kampüsü

Kontenjan

30 Kişi

Süre

Toplam 6 Gün

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ / etkinlikte neler mi olacak?

Mimarların büyük bir ihtiyacı haline gelen ve sektörde daha sık kullanılmaya başlanan REVİT, AutoCAD’in daha kapsamlı ve gelişmiş bir program türüdür. Revit Kursu, 6 günlük yoğunlaştırılmış eğitim ile birlikte normal kursta harcadığınız uzun eğitim sürenizi minimuma indirerek daha kaliteli ve daha kısa sürede öğrenim sağlayabilirsiniz.

Etkinlik toplam 6 gün ve günde 6 saat olmak üzere üç hafta sonu sürecektir.

Herkese açıktır.

Programa yeni başlayanlara hitap etmekte olup ‘orta – üst’ seviye bir eğitim olacaktır.

Dersler: Revit

Süre: 6 Gün Yoğunlaştırılmış Orta Üst Seviye Program
Tarih: 11 – 26 Şubat | Hafta Sonları (Cumartesi – Pazar)
Saatler: 11:00 – 17:00
Yer: Doğuş Üniversitesi Kampüsü | İstanbul
Eğitmen: Ufuk Aydın

Katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

 

Katılım Koşulları ve Ulaşım KAYIT OL
Alt

Alt image

Revit Nedir? / kısaca revit

Mimari tasarım ve projelendirme için geliştirilen Autodesk Revit, tasarım ve dokümantasyonun tüm evreleri için araçlar içeren bir bilgisayar yazılımıdır. Vaziyet planı, arazi ve peyzaj çalışmaları, kütle tasarımı, uygulama çizimleri, metraj ve sunum için gerekli işlevleri içeren Revit’in en büyük özelliği tüm bunları CAD mantığında değil, mimari pratiğe daha uygun olan Yapı Bilgi Sistemi (BIM) içerisinde kullanıcıya sunmasıdır.
Daha fazla bilgi için tıklayınız

Eğitmen / özenle seçilmiş alanında uzman kişi

Ekran Resmi 2016-06-26 15.41.33

Ufuk AYDIN

Mimar  | Eğitmen

Ufuk Aydın, 1995 YTU Mimarlık Fakültesi mezunudur. SAYISAL GRAFiK şirketinde “Autodesk AEC Ürün Yöneticisi” olarak 11 yıl görev almıştır. İTÜ, YTÜ, Bilgi Üniversitesi gibi birçok üniversitede ders, seminerler vererek, Türkiye’de Revit yazılımı kullanımının gelişimi ve BIM’in yaygınlaşması konusunda çalışmıştır. Gökalp Baykal ile birlikte yazdıkları “Revit” kitapları 2013, 2014, 2015 sürümleri için yayınlanmıştır. Aydın, AB CADCAM şirketinde “AEC Ürün Yöneticisi” olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda FSMVU’de öğretim görevlisidir.

ETKİNLİK VE DERS PROGRAMI / saatinizi kurmayı unutmayın

Ders Saatleri:

11:00 – 11:50 (10 dk ara)

12:00 – 13:30 (30 dk ara)

14:00 – 14:50 (10 dk ara)

15:00 – 15:50 (10 dk ara)

16:00 – 17:00 (bitiş)

Bir önceki etkinliğimiz / katılımcıların hakkımızdaki yorumlarını görün

İlk Revit Eğitim Kursu etkinliğimiz harikaydı! Şimdi tekrar yoğun bir Revit Eğitim Kursu ile birlikte sizlerle olmayı umut ediyoruz.

Revit Eğitim Kursundan Geriye Kalanlar

Etkinlik Ücreti / kısa bir sürede harika bir bilgi için

Ücret

1250

Yukarıdaki ücret Havale/EFT için geçerlidir. Kredi kartı ile 9 taksite kadar ödeme vade farklı 1390₺‘dir.

Erken Kayıt Fırsatı (SÜRE DOLDU)

-

Erken kayıt avantajının süresi bitmiş bulunmaktadır.

KAYIT OLUN / etkinliğe hemen kaydınızı gerçekleştirmek için formu doldurup ödemenizi yapın

[]
1 Step 1
ETKİNLİK KAYIT ve ÖDEME FORMU

Formu doldurduktan sonra GittiGidiyor.com 'a yönlendirileceksiniz. Ödemenizi GittiGidiyor.com üzerinden güvenle kredi kartınız ile taksitli yapabilirsiniz. Ödeme onayınızdan sonra kaydınız otomatikman gerçekleşecek ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir.

Tam İsimAdınızın tamamını yazın
Cep Telefonu
Koşullar ve Kurallar
Previous
Next
[]
1 Step 1
ETKİNLİK KAYIT ve ÖDEME FORMU

Aşağıdaki formu doldurduktan sonra hesap bilgileri sayfasına yönlendirileceksiniz. E-posta ile tarafınıza kaydınızın tamamlandığına dair bilgi gelecektir.

Tam İsimAdınızın tamamını yazın
Cep Telefonu
Koşullar ve Kurallar
Previous
Next

Süresi geçmiş bulunmaktadır.

ETKİNLİK HAKKINDA SORU - CEVAP / merak ettikleriniz

Etkinliğe katılmak için yukarıdaki formu doldurup kredi kartı ya da havale yolu ile ödemenizi yapmanız yeterlidir. Sizin adınıza kaydınızı oluşturuyoruz. Etkinliğe girerken bilgileriniz kontrol edileceği için bilgilerinizin doğruluğundan emin olun. Etkinliğe muhakkak kendi bilgisayarınızla gelmenizi öneriyoruz. Uygulamalı bir çalışma olacağı için en iyi verimi almak için kendi bilgisayarınızı birlikte götürmelisiniz. Dilerseniz sadece not alarak da dersi takip etmeniz mümkün. Bilgisayarınızın orta düzey veya üst seviye bir bilgisayar olmasını tavsiye ederiz.
Etkinliğimizin en büyük avantajlarından birisi de çalışmalarınızın yarım kalmadan, etkinliğin bitmesinden sonra da ayarlamış olduğunuz mevcut ayarlarla çalışmalarınıza devam etmektir. Herhangi bir veri kaybı yaşamadan, eğitimde bilgisayarınızda yapmış olduğunuz tüm ayarlanızı unutmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İsterseniz bilgisayar getirme zorunluluğu olmadan da dersi takip edebilirsiniz.
Eğitim kamplarımızda alanında uzman bir eğitmenle en kısa sürede programa hakim biri olarak eğitimi tamamlarsınız. Ayrıca başarınızın tescili olan katılım sertifikanız ile kariyerinize prestij katarsınız. Etkinliklerimizde en önemli unsur katılımcıya maksimum verim sağlamaktır.
Eğitim süresi bir kaç uzmanın bir araya gelmesi ile belirlenmiş olup en verimli şekilde ayarlanmıştır. Yoğunlaştırılmış programla, uzun süreli eğitimler yerine kısa sürede Revit programını hiç bilmeyen birinin mümkün olan en iyi noktaya ulaştırılması amaçlanmıştır. Etkinlik süresinin kısa olması; minimum sürede en yüksek verimle uzun vadede öğrendiklerinizi kısa vadede öğrenerek zamandan tasarruf sağlanmaktır. Yoğun bir program olduğu için kurs bitiminde kişi, kendisine bağlı olarak yeterli ya da ileri seviye çalışmalar gerçekleştirebilecek seviyeye gelmesi planlanmaktadır.
Elbette, tüm herkes bu etkinliğe katılabilir.
Derste sadece Revit eğitimi verilmektedir.
Doğuş Üniversitesi Acıbadem ana kampüsü tüm ulaşım araçları için kolay erişime sahiptir. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm hatların birbiri ile koordinasyon içerisinde olması ulaşımı daha da kolaylaştırmaktadır. Örneğin etkinlik yeri Acıbadem Metro çıkışından çıktıktan sonra 80m yürüme mesafesindedir. Ulaşım konusunda daha fazla bilgi edinmek için ise burayı tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Yeri

Doğuş Üniversitesi
Acıbadem Mh., Zeamet Sk. No:21, Kadıköy / İstanbul

0216 572 25 20
iletisim@icmimarlikdergisi.com

Haritada Gör

İLETİŞİM FORMU VE İRTİBAT BİLGİSİ / merak ettiklerinizi ve sorularınızı bize iletebilirsiniz

Ya da bizi arayabilirsiniz: 0216 572 25 20 (Hafta içi 09:30 – 17:00)

WhatsApp: (+90) 542 217 60 61


@ 2016 icmimarlikdergisi.com - Revit KAMP Etkinliği | Parlak Ventures