Öne Çıkanlar

Pozisyon Revit Eğitim Uzmanı İş Tanımı Düzenlediğimiz etkinliklerde eğitim sürecini kapsayan anlaşmalarla süreli eğitimlerin verilmesi. Eğitmenin durumuna göre hafta içi veya hafta sonları eğitim programı birlikte hazırlanacaktır. Genel Nitelikler Çok iyi derecede Revit programına hakim olmak BIM sistemine hakim olmak Görev ve Sorumluluklar Eğitimleri eksiksiz vermek Eğitim zamanını aksatmamak   Başvuru için aşağıdaki butonu tıklayarak bilgilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.
Pozisyon Mimar, iç mimar ve 3 boyutlu görselleştirme uzmanı İş Tanımı 3Ds Max üzerinde üç boyutlu modellemelerin gerçekleştirilmesi ve kaliteli render çalışmalarının gerçekleştirilmesi. Genel Nitelikler Çok iyi derecede 3Ds Max bilgisi Çok iyi derecede Vray bilgisi Çok iyi derecede Photoshop bilgisi

İlan veren bazı firmalar

Ne gibi kolaylıklar sağlıyoruz?

Hem işveren için hem de kariyer için üyelerimiz kolaylıkla sistemi kaydolup, tüm süreci kolayca yönetebilirler.

Her şeyi tek ‘tık’ ile çözün!

MOBİL CİHAZ UYUMU
Tüm ilan ve başvurularınızı kolayca telefonunuzdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

 KOLAY YÖNETİM
Site üzerinden tüm herşeyi kolayca yönetebilirsiniz. Gerek profilinizi, gerek şirket bilgilerinizi, gerekse CV düzenlemelerinizi ve başvurularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

ÖNE ÇIKIN
İş ilanları binlerce kişilik sosyal platformlarımızda yayınlanmaktadır. 30.000 kişilik bir kitleye ilan vermektesiniz.

HER ŞEY KOLAY
Aday üyelerimizin CV’lerini tekrar tekrar hazırlamalarına gerek yoktur. Profillerinde düzenledikleri bilgi ile tek tıkla ilan başvurusu yapabilirler.

 SONUÇ ODAKLI
Sitemiz iç mimar, mimar ve tasarımcılara hitap etmektedir. Dolayısı ile bu alanda çalışan ihtiyacı olan firmalar hedeflerine kolayca ulaşabilmektedir.

TEKNİK DESTEK
Sitemizde karşılaşabileceğiniz herhangi bir soruna karşı en hızlı şekilde çözüm üretmek için elimizden geleni yapmaya hazırız!

Blog Yazılarımız

Çeşitli tavsiye, makale, haber ve duyurularımızı buradan takip edin.


İlan ve başvurularınızı telefon ve tabletinizden takip edin!

Tüm ilan veya başvurularınızı telefonunuzdan takip edin. Sitemiz tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyum içerisinde çalışmaktadır.

Kariyer sayfamız tüm cihazlar ile uyumlu çalışmaktadır.

Sitemizdeki Profesyonel Sayısı

UYARI

Sitemize girmekle Genel Kullanım Kriterlerimizi kabul etmiş sayılırsınız. icmimarlikdergisi.com sitedeki tüm kullanım haklarını saklı tutar.

İletişim

İÇM İç Mimarlık Dergisi
Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No: 54 / A
iletisim@icmimarlikdergisi.com
T: 0216 572 25 20
http://icmimarlikdergisi.com