Güncel İlanlar

Öne Çıkanlar

Pozisyon 3 boyutlu görselleştirme uzmanı İş Tanımı Kendini üç boyutlu görselleştirme üzerinde uzmanlaştırmış, 3Ds Max üzerinde üç boyutlu modellemelerin gerçekleştirilmesi, kaplanması, aydınlatma ve kaliteli render aylarının gerçekleştirilmesi üzerine üç boyutlu görselleştirme uzmanı aranmaktadır. Ayrıca post-prodüksiyon için photoshop hakimiyetine de sahip olmasını beklemekteyiz. Genel Nitelikler Çok iyi derecede 3Ds Max bilgisi Çok iyi derecede Vray bilgisi Çok iyi derecede Photoshop bilgisi
İş Tanımı Online olarak başlatacağımız eğitim platformumuzda video, doküman vb çalışmalar gerçekleştirecek ve buradaki eğitim satışından kâr payı alacak eğitmenler aranmaktadır. Genel Nitelikler Çok iyi derecede 3Ds Max modelleme bilgisi Çok iyi derecede ışık ve kaplama bilgisi Çok iyi derecede V-Ray render bilgisi Çok iyi derecede post-prodüksiyon bilgisi 3Ds Max’e ait tüm bilgilerde en iyi kabiliyete sahip olmak. İç mimarlar ve
İş Tanımı Güncel sektörel konularını değerlendirip özgün bir şekilde siteye kazandıracak, çeşitli projeleri siteye içerik olarak ekleyecek, söyleşi vb konularda istediği konuda günlük olarak haber girecek editörler aranmaktadır. Genel Nitelikler Düzgün Türkçe kullanımına sahip Site kullanımı konusunda tecrübeli ya da bu konuda öğrenime açık Sektörü takip eden Analiz etme ve derleme konusunda kendine güvenen Mutlaka her gün 1 adet haber girişi

Ne gibi kolaylıklar sağlıyoruz?

Hem işveren için hem de kariyer için üyelerimiz kolaylıkla sistemi kaydolup, tüm süreci kolayca yönetebilirler.

Her şeyi tek ‘tık’ ile çözün!

MOBİL CİHAZ UYUMU
Tüm ilan ve başvurularınızı kolayca telefonunuzdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

 KOLAY YÖNETİM
Site üzerinden tüm herşeyi kolayca yönetebilirsiniz. Gerek profilinizi, gerek şirket bilgilerinizi, gerekse CV düzenlemelerinizi ve başvurularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

ÖNE ÇIKIN
İş ilanları binlerce kişilik sosyal platformlarımızda yayınlanmaktadır. 30.000 kişilik bir kitleye ilan vermektesiniz.

HER ŞEY KOLAY
Aday üyelerimizin CV’lerini tekrar tekrar hazırlamalarına gerek yoktur. Profillerinde düzenledikleri bilgi ile tek tıkla ilan başvurusu yapabilirler.

 SONUÇ ODAKLI
Sitemiz iç mimar, mimar ve tasarımcılara hitap etmektedir. Dolayısı ile bu alanda çalışan ihtiyacı olan firmalar hedeflerine kolayca ulaşabilmektedir.

TEKNİK DESTEK
Sitemizde karşılaşabileceğiniz herhangi bir soruna karşı en hızlı şekilde çözüm üretmek için elimizden geleni yapmaya hazırız!

Blog Yazılarımız

Çeşitli tavsiye, makale, haber ve duyurularımızı buradan takip edin.


İlan ve başvurularınızı telefon ve tabletinizden takip edin!

Tüm ilan veya başvurularınızı telefonunuzdan takip edin. Sitemiz tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyum içerisinde çalışmaktadır.

Kariyer sayfamız tüm cihazlar ile uyumlu çalışmaktadır.

Sitemizdeki Profesyonel Sayısı

UYARI

Sitemize girmekle Genel Kullanım Kriterlerimizi kabul etmiş sayılırsınız. icmimarlikdergisi.com sitedeki tüm kullanım haklarını saklı tutar.

İletişim

İÇM İç Mimarlık Dergisi
Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No: 54 / A
iletisim@icmimarlikdergisi.com
T: 0216 572 25 20
http://icmimarlikdergisi.com